X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Blog Hosting: işinizi blog’unuzun destekleyebileceği 2 neden

AnasayfaYazılarBlog Hosting: işinizi blog’unuzun destekleyebi...

Sahnede olduğu birkaç yıl içinde blog hosting çok değişti. İnternette gezen ve fikirleri ile ellerinde zamanları olan insanların bir günlük tutma metodu olarak başlayan şey çok değerli bir pazarlama ve iletişim aracına dönüştü.
Blog Hosting: işinizi blog’unuzun destekleyebileceği 2 neden:


1. Müşteri hizmetleri. E-ticaret web hosting olsun ya da olmasın, müşteriler dinlendiklerini görmeye bayılırlar. Direk olarak bloğunuzda müşterilerinizin yakınmaları ve yorumları ile yakından ilgilendiğinizi ispatlayacak daha başka hangi daha iyi bir yol olabilir ki? Blog web site hosting’de hatırlamanız gereken: eğer müşterileri ilişkilerini cesaretlendirir ve belirli şeyler isterseniz, bunları zamanında cevaplayabileceğinizden emin olun. Aksi halde kazanacağınızdan çok daha fazlasını kaybedersiniz.

2. SEO hedeflerinizi destekleyin. Bugünlerde şirketler SEO hedeflerine ulaşmak için blog’larını aktif olarak kullanmakta. İyi bir yazılmış blog’un bir süre sonra iyi sayıda ziyaretçi alma olasılığı yüksek. Diyelim ki ayakkabı satan bir şirket sahibisiniz ve şirketinizin bir de blog’u var. Burada yazacağınız yazıların da genel olarak ayakkabılarla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu da size ayakkabılarla ilgili bir çok arama kelimesinde farkında bile olmadan üst sıralarda çıkmanıza ve size ziyaretçi getirmeye yarar. Bu ziyaretçiler genel olarak blog’unuzu okumaya meraklı olsalar da, sonuçta bu kişiler ayakkabılara ilgili ziyaretçiler olacaktır. Yani diğer bir değişle blog’unuza gelen ziyaretçiler potansiyel birer ayakkabı alıcısı olabilir.

 


Hosting Billing System by WISECP
Top