X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Blog Web Site Hosting: işinizi blog’unuzun destekleyebileceği 3 neden

AnasayfaYazılarBlog Web Site Hosting: işinizi blog’unuzun des...

e-perakendeciler, e-ticaret web hostlar ve diğer iş alanları bir blog yayınlamadan faydalanabilirler. İşte size bir blog açmak ve kurumsal sitenizde yürütmek için 3 iyi neden:

1. Müşterilerinizi tanımaya başlayın. Ve sizi tanımlarına izin verin. Sayfanıza kişisel bilgiler koymanız bir üründen ve servisten daha fazlası olmanıza neden olur. Blog hosting müşterileriniz ile iletişime geçmenize – o anda sizin için önemli olan şeyler hakkında konuşmanıza, yorum yapmalarına davet etmenize ve bu yorumlara cevap vermenize olanak sağlar. İnternet işinde genel olarak en büyük problem insani ve yüz yüze iletişimin eksik olmasıdır. Müşterilerinize ve onlarla direk olarak konuşarak internetin soğuk ve şahsi olmayan doğasının bir nebze üstesinden gelirsiniz.

2. Uzman olun. Bir blog açarak ve profesyonel olarak konuşarak, itibar kazanırsınız. İnsanlar sizi tanıdıkça, size, tavsiyelerinize ve düşüncelerinize güvenmeye başlarlar. Bu bile tek başına işinizin potansiyelini ve gücünü desteklemeye yeter.

3. Promosyon. Özellikle bir e-ticaret web host kullanıyorsanız, blogunuzu sunduğunuz yeni ürünleri tanıtmak için kullanın. Piyasadaki iyi, kötü ve çirkinden bahsedin. Blog web site hosting yeteneklerinizi gelecek olan olaylar, servisler, mağaza indirimler, satışları veya herhangi bir şey hakkında heyecanı artırmak için kullanın. Blog hosting servisiniz sizin aynı zamanda düzenli bülten ve email uyarıları göndermenize olanak verir – bunları sitenize ilgi çekmek için dönüşümlü olarak kullanın.

Başka sitelerde bir pozisyon karşılığında aynı zamanda, misafir blogcuları sitenize davet edebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi çapraz bir şekilde tanıtarak, blog hosting’i kesinlikle sonuna kadar kullanıyorsunuz demektir.


Hosting Billing System by WISECP
Top