X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Cloud Hosting’in Avantajları

AnasayfaYazılarCloud Hosting’in Avantajları

Cloud Hostinglerin sunduğu en büyük avantaj kesintisiz hizmettir. Hiçbir kayıpla karşılaşmadan, hem müşterilerinizin sitelerini hem de kendi sitelerinizi barındırabilirsiniz. Normal kesintilerde ve tek server üzerinden hizmetlerde veri kaybı hele de sürekli güncellenen bir siteniz varsa maksimum boyutta olmaktadır. Bunun yanında eklenecek verilerin daha sonra eklenmesi de sizi çıldırtacak boyuta vardırabilir. Yedekleme konusunda sürekli kafayı takıyorsanız, yedeklenmedi veya bir arızada yedeklerinizi saatlerce başka serverlara taşımak için uğraşıyorsanız. Bulut hosting yöntemiyle bu dertlerden kurtulacağınıza emin olabilirsiniz. Cloud hosting sistemi yedeklemeyi çok basit şekilde yapar ve aktif sunucuda ki bir arızada hemen dosyaları aktifleşecek sunucuya aktarımı bulut sistemi içinde yedeklenme göreviyle görevli sunucu tarafından yapılmaktadır.

Uptime süresi olarak size maksimumu sunacak olan bulut hostinglerde, müşterilerinizi mağdur etmeden sorumlu olduğunuz siteleri barındırabilirsiniz. İster tek bir siteniz isterseniz birden fazla siteniz için kendi bulut hosting alt yapınızı kurabilirsiniz. Bu işi yapmak için birkaç farklı data merkezinden on civarında server kiralayarak işe başlayabilirsiniz.

Bunun yanında bulut hosting almadan önce muhakkak bu işte uzmanlığını kanıtlamış yerli veya yabancı sağlayıcıları seçiniz. Size tek bir hosting hizmetini bu bulut hostingdir diye kandırarak satmak isteyen pek çok üç kağıtçı satıcının olabileceğini unutmayın. Kandırılarak aldığınız bulut hostinglerde bir kesinti yaşadığınızda çok geç kalmış olabilirsiniz. Bu nedenle muhakkak hizmet alacağınız kişi ve firmaları çok dikkatli seçiniz.


Hosting Billing System by WISECP
Top