X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Cpanel Hosting Özellikleri

AnasayfaYazılarCpanel Hosting Özellikleri

cPanel hosting bir sürü faydalı özellikleri ile hemen kullanıma hazır gelir. Bunlar yukarda bahsedilen her şeyi içerir, örneğin spam filtreleri ve diğer email özellikleri (otomatik cevaplayıcı, email yönlendirme, mail listeleri ve dahası) gibi. cPaneli MySQL dahil, veritabanlarını aktive etmek, kurmak için kullanabilirsiniz.

Ücret

Bazı cPanel web hostları, başka kontrol panellerini kullanımının aksine, cPanel kullanımı için küçük ek bir ücret talep ederler. Eğer cPanel kullanmak istiyorsanız, bir bakının. Çoğu web hosting sağlayıcı cPanel hosting seçeneğini bütün paketlerine dâhil ederler. Hiç ekstra ücret ödemeden, piyasadaki en popüler, en çok kullanılan araçlardan olan cPanel üzerinde kontrol gücüne sahip olabilirsiniz. Bize güvenin, cPanel hosting tam size göre!

ve diğer özellikleri:

cPanel hosting gücü size sunulan Fantastico gibi eklentilerle kolaylıkla arttırılabilinir. Çoğu cPanel web host, Softaculus’yu başlangıç cPanel paketine dahil eder. Softaculus, cPanel hostunuz aracılığı ile sizin hızlıca ve basit bir şekilde birçok ücretsiz scripti ekleyebilmenizi sağlayacaktır; bu işlem sizin web geliştirme ve bakım seçeneklerinizi kolaylaştıracaktır. Softaculus örneğin, WordPress yayınlama/bloglama aracını, Drupal’i veya Mambo içerik yönetim sistemlerini, e-ticaret araçlarını, tartışma boardlarını, forumları ve dahasını ekleyebilmenize izin verir.

Size cPanel hosting servisini bulmanızda yardımcı olacak en iyi Web host Paketlerimizi ziyaret edin.


Hosting Billing System by WISECP
Top