X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

cPanel Web Site Hosting avantajları

AnasayfaYazılarcPanel Web Site Hosting avantajları

cPanel hosting öncü web hosting kontrol paneli olarak yerini sağlamlaştırdı. Çok basitçe anlatmak gerekirse, bir cPanel web host sizin web sitenizi ve alanınızı tek bir arayüz aracılığı ile yönetebilmenizi sağlar – bir kontrol panel size web sitenizi inşa, sürdürebilme, güncelleme, onu ve daha fazlasını yönetme kabiliyeti sağlar.

cPanel hosting yeni başlayan bir site yöneticisine ve tecrübeli web tasarımcıya, yoğun e-ticaret sitesine ve kişisel blog sahibine büyük avantajlar sunar. cPanel kullanması kolaydır, ve ihtiyacınıza göre ek özellikleri kavramanız çocuk oyuncağıdır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek cPanel web host kullanımına başlamanız için, size gönülden sunduğumuz 5 önemli neden:

İspatlanmış güvenlik ve istikrar

cPanel 10 yılı aşkın süredir piyasadadır. İlk zamanlarda, 1990’ların sonunda – cPanel hostingin bilinen birkaç hatası vardı. İyi ki, geliştiricileri basit model üzerinde istikrarlı bir şekilde çalıştılar ve bugün olduğu hale dönüştürdüler. Modern cPanel kontrol paneli hakkında internette güvenli ve istikrarlı olduğu yönünde birçok incelemeler yazılıyor. Bu kalite standartlarına inanan bir cPanel web host seçin ve bu web siteniz için çok sağlam bir temele sahip olduğunuz manasına gelir.

Basit site yönetimi

cPanel hosting sizlere sitenizi ve onun bütün fonksiyonlarını yönetebileceğiniz şahane merkezi ara yüz sunuyor. Bunu, sitenizi, emailinizi, web dizinlerinizi, hata sayfalarınızı, disk alanınızı, veritabanlarınızı, yedeklerinizi, FTP fonksiyonlarınızı ve dahasını inşa etmek ve yönetmek için kullanın. Çoğu cPanel web host bir alışveriş sistemi kurabilmenizi sağlayacaktır. cPanel ile var olan boş disk alanını kolaylıkla görebilir, spam filtrelerinizi ayarlayabilirsiniz. Basit bir ara yüzü vardır, düzenli ve yeni başlayanların unutulmadığı – ama diğer tüm bonusları, ek özellikleri ile birlikte tecrübeli bir cPanel hosting kullanıcısının hoşuna gideceği bir şekilde ayarlanmıştır.


Hosting Billing System by WISECP
Top