X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Dedicated Hosting Özelleştirilebilinirlik ?

AnasayfaYazılarDedicated Hosting Özelleştirilebilinirlik ?

Dedicated Hosting Özelleştirilebilinirlik ?
Eğer şirketiniz hızlı büyüyor ise, siz de bununla birlikte web servisinizin bir sürü yönünü zamanla değiştireceksiniz. Disk alanınızı ve bandwith’inizi düzenli olarak ayarlamanız ve farklı uygulamalar kullanarak değişen ihtiyaçlarınıza daha iyi hizmet etmesi için deneyler yapmalısınız. Shared hosting‘de, bu tip bir iyileştirme genelde bir paket veya plandan diğerine geçişi içerir. Bu paketler önceden ayarlanmıştır ve sizin acil ihtiyaçlarınıza cevap vermeyebilirler. Sizin ihtiyacınız olmayan bir sürü programla dolu olabilirler ama sizin ihtiyacınız olan önemli bir programı içermeyebilirler. Veya değiştirdiğiniz plan, sizin hali hazırda ihtiyacınız olandan çok daha fazla alan ve bandwith’e sahip olabilir. Dedicated server‘lar ve dedicated hosting paketleri ile basamak basamak değişiklik yapabilirsiniz, ileri geri deneyebilir, yan yollara uğrayabilirsiniz, eğer ihtiyacınız varsa veya ihtiyacınız olduğunda.
Aynı şekilde, dedicated hosting sağlayıcılar size dedicated server’ların bulunduğu binanın yeterli, kesintisiz ve yedekli güç ile çalıştığını, çevresel faktörlere karşı kontrollerin olduğunu garanti ederler ama bu idil ortamda makinelerinizin ve kablolarınızın devamlığının sağlandığını ve çalıştıklarını doğrulamak sizin işiniz olacaktır.


Genel olarak bakıldığında, yaptığınız işin büyüklüğü ve büyüme hızı size shared veya dedicated hosting sağlayıcıya ihtiyacınız olup olmadığını dikte edecektir. Maddi olarak bu serverları karşılayabilme ve kişisel zaman ayırımı diğer ikincil değerlendirmeye katacağınız maddelerdir ama eğer işiniz alarm veriyorsa, birkaç saatinizi haftada ayırmıyorsunuz ve birkaç dolar kar edeceksiniz diye müşterilerinize yavaş ve kalitesiz servis sunmamalısınız.


Hosting Billing System by WISECP
Top