X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

E-ticaret işinizi kurma: e-ticaret hosting’in sizin işinize yaramasını sağlayın

AnasayfaYazılarE-ticaret işinizi kurma: e-ticaret hosting’in ...

E-ticaret (ecommerce) hosting işinin arka planındaki çalışmalar açıldığı gün sona ermiyor. Bütün web siteler sağlam ve alakalı olmaları için sürekli bakıma gereksinim duyarlar. Eğer bir e-ticaret (ecommerce) sitesi çalıştırıyorsanız, bu iş daha da önemlidir. Sitenizi bir ileri seviyeye taşımak için ilave yeteneklere ve özel web hosting araçlarına ihtiyaç duyacaksınız.

Analiz
Çoğu ecommerce hosting paketi tam bir web site analiz yazılımı ile birlikte gelir. Onu kullanmayı öğrenmeniz yararınıza olacaktır. Ya hemen hemen herkesin yaptığı gibi Google Analytics kullanabilirsiniz. Bu sitenize gelen trafiği izlemenize yardım eder – nereden geliyor, ne zaman insanlar ayrılıyorlar ve hangi sayfaları ziyaret ediyorlar gibi. Bir analiz yazılımı müşterilerinizin hangi anahtar kelimeler kullanarak sizi bulduğunu anlamanıza da yardımcı olur.

Bütün bu bilgiler sizin gelecekteki eticaret kararlarınızı ve web hosting planlarınızı geliştirmenize yardımcı olur. Hangi sayfaların düzeltilmesi gerekiyor? Hangileri düzgün çalışıyor? İnsanlar hangi linkleri izliyorlar? Bunların hepsi başarılı eticaret hosting için ihtiyaç duyacağınız en önemli bilgilerdir.

SEO
Search Engine Optimization (SEO, arama motoru iyileştirmesi) başlı başına büyük bir beceridir. Bazı ticari hosting paketleri SEO servislerini içerirler, ama hangi web hosting sağlayıcıyı seçerseniz seçin, SEO bilmeniz gereken önemli bir şeydir ve faydanıza kullanın. SEO arama motorlarında doğal olarak daha yüksek yerlerde çıkmanıza yardımcı olur. Bu sizin için daha fazla trafik ve potansiyel müşteri demektir.

Kaliteli SEO araştırması karşılığını alacaksınız. Hangi anahtar kelimeler için yarışacağınızı dikkatlice düşünün, iyi yazılar yazın ve anahtar kelimeleri güzel kullanın. Günümüzde pek çok şirket SEO danışmanlık hizmeti vermektedir. Eğer bu iş için bütçeniz varsa kesinlikle dikkate almanız gereken bir çözüm. Aman dikkat! Sizi en ön sırada çıkartırım diyen sahtekarlara inanmayın.


Hosting Billing System by WISECP
Top