X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

E-Ticaret Pazarlama

AnasayfaYazılarE-Ticaret Pazarlama

Ticari hosting paketiniz kendi sitenizi ve ürünlerinizi pazarlamaya yardımcı olması için kullanabileceğiniz araçlar ile birlikte gelebilir. Sizin web hosting servisiniz web sitenizi arama motorlarına kaydedebilir. Artık günümüzde arama motorları da sizi kolayca buluyor ama yine de bu araçları kullanabilirsiniz.

Çoğu ticari hosting servisi tarafından sunulan bir diğer harika pazarlama aracı da bir e-bülteni destekleyebilme özelliğidir. İnsanları düzenli bir e-bültene kaydettirmek, müşteri iletişim bilgileri veri tabanı oluşturmak için muazzam bir yoldur, aynı zamanda listedeki site ziyaretçileri ile en yeni haberler hakkında iletişim kurarsınız.

Diğer paketler size örneğin Google Adwords veya Yahoo gibi değişik arama motoru pazarlama programları için kredi sunabilirler. Kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle Türkiye’de klik ücret oranlarının yurtdışına göre oldukça düşük olduğunu düşünürsek çok avantajlı olduğunu düşünüyorum.

Güncel içerik
Eğer tekrar gelen ziyaretçiler istiyorsanız, e-ticaret sitenizi güncel tutmalısınız! Yeni ürünler (veya düzenli olarak değişik ürünleri ön plana çıkarın) ve müşteri sadakatini teşvik eden bilgiler ekleyin.

Diğer bütün işlerde olduğu gibi, harika bir e-ticaret sitesi yaratmak ve büyütmek sürekli çalışma ve ihtiyat gerektirir. Ama kaliteli bir ticari hosting servisi ve birazcık e-ticaret bilgisi ve web hosting becerisiyle, başlamaya hazırsınız. Başarılar! :)

Rodix Bilişimin E-ticaret Paketlerini İncelemeyi unutmayın. En kaliteli en güzel en iyi paketlerimiz sizlerle.


Hosting Billing System by WISECP
Top