X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Günümüzdeki Web Hosting Seçenekleri

AnasayfaYazılarGünümüzdeki Web Hosting Seçenekleri

Bugün, eskiye oranla pek çok farklı web hosting seçeneği bulunmakta. Eskiden sadece tek alan adı barındırmanıza olanak veren, ufak disk alanlı ve limitli bant genişliği (aylık trafik) sunan şirketler varken, artık sınırsız alan adı barındırabildiğimiz ve yine sınırsız disk alanı ve aylık trafik neredeyse bir standart haline geldi. Teknolojinin de gelişmesiyle bu hizmeti oldukça ucuza alabilmekteyiz.

İster şirketiniz için kurumsal bir hosting hizmetine ihtiyacınız olsun, ister kişisel bir projeniz ya da blogunuz için olsun, websitenizin ihtiyacı olan özellikleri taşıyan bir hosting hizmetini uygun fiyata Rodix Bilişim Farkıyla bulmanız mümkün. En yaygın web hosting seçenekleri ise; shared (paylaşımlı), VPS (Sanal Sunucu) ya da Dedicated (Size özel sunucu) olarak değişmektedir.

Diğer yandan bedava hosting de hala popüler olan bir seçenek olmaktadır. Bedava olmasının yanında pek çok problemi de beraberinde getiren bu tür hizmetler, ücretsiz olmasının dışında başka bir avantaj sunmazlar. Ancak ücretini ödediğiniz hosting servisinin tabii ki çok daha geniş özellikleri, 24 saat müşteri destek ekibi, sunucularının çökmemesi gibi avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar hem sitenizin itibarı hem de projenizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Bu yüzden de en ucuza hosting paketlerini bulabileceğiniz firmamızda fiyatlara göz atmadan hosting almamanızı öneririz. Rodix Bilişim olarak en iyi fiyat en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için uğraşmaktayız.


Hosting Billing System by WISECP
Top