X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hosting Satarak Bizimle Kazanın

AnasayfaYazılarHosting Satarak Bizimle Kazanın

Hosting Satarak Bizimle Kazanın
Başka bir şirketin sunucusunda web alanı satabilmenin değişik yolları vardır:

Web host’un bir temsilcisi gibi davranabilirsiniz. Diğer affliate market programları gibi, sizin siteleriniz ve reklamlarınızdan potansiyel müşterileri şirketin ana sitesine yönlendirirsiniz veya müşteriler sizi referans olarak gösterirler. Her iki yolda da, müşteriler direk olarak web hosting şirketinden servis alışı yaparlar ve siz bu satıştan belirli bir yüzde kar edersiniz.
Bu yöntemin dışında, web hostun servislerini direk olarak müşteriye satmayı tercih edebilirsiniz. Bütün ileriki yazışmalar müşteri ve ana şirket arasında gerçekleşir. Siz sadece kar payınızı alırsınız. Bu durumda sadece müşteriyi bulmakla kalmayıp, aynı zamanda satışı gerçekleştirdiğiniz için kar payınız çok daha yüksek olacaktır.
Eğer reseller hosting dünyasını keşfetmek isterseniz, hangi servisleri sunacağınıza karar vermelisiniz. Fontlar, search engine optimization araçları, dedicated server hesapları, domain adları vb. satışlar yapabilirsiniz. Her ne kadar müşterilerinize çok fazla hizmeti satmak isteseniz de – çoğu müşteri bütün hizmetleri bir sağlayıcıdan almayı pek istemez. Bundan uzak durmak isterler ve siz aynı zamanda çok fazla, geniş sahada satış yapmak istemezsiniz. Eğer tek bir kişi iseniz, hizmetlerinizi, servislerinizi belirli bir seviyeye çekmeniz ve kısıtlamanız tavsiye edilir. Marketinizi belirleyin ve nerede reklam yapmanız gerektiğine karar verin. Bu müşterilerin isteklerinin neler olacağını anlayın ve bu ihtiyaçlara göre reseller hosting paketleri sağlayın.

Bu konuda Rodix Bilişim ile Görüşerek Bilgi alabilirsiniz.

 


Hosting Billing System by WISECP
Top