X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

İhtiyaçlarınıza cevap veren kurumsal web host bulma

AnasayfaYazılarİhtiyaçlarınıza cevap veren kurumsal web host ...

Bu günlerde ve çağda oldukça açıktır ki, herhangi bir işletmenin web varlığının olması hayatidir. Kurumsal web site hosting size ve sizin şirketinize diğer taraftan kazanacağı ödüller için küçük bir yatırımdır.

Ama aslında yatırım nedir? Eğer bir işletme sahibiyseniz, o andaki talepleri ve bütçenizi biliyorsunuzdur… ve muhtemelen her ikisinden de ayırabileceğiniz çok bir şey yoktur. İyi bir kurumsal web host üzerinde kurumsal web siteyi kurmak ve sürdürmek, bütçenizi zorlayıp sizi tüm gece uyanık tutacak da değildir.

Kurumsal Hosting:
Sitenizi yayınlamak için iyi bir kurumsal web host ile anlaşmanız gerekmektedir, bu size pahalıya mal olmaz. Web hosting paketlerimize bakın ve karşılaştırın: güvenilir, güvenli ve sizi zor duruma düşürmeyecek bir kurumsal web hosta ihtiyacınız vardır.

En azından, sitenizin web trafiğini yönetmenize olanak sağlaması için yeterli disk alanına ve bandwidth’e ihtiyacınız vardır. En iyi kurumsal hosting paketlerimize göz atın ve karşılaştırın. Ayda 80 TL’ın altına (40 TL’a bile) kaliteli bir kurumsal web host bulabilirsiniz. Eğer yeni başlıyorsanız, paylaşımlı web hosting de işinizi görür; eğer büyük bir site ve yoğun trafik talebiniz var ise, VPS veya Dedicated Sunucu Hosting seçeneklerine bakabilirsiniz.

Herhangi bir işe girişmeden önce kurumsal web host alırken nelere bakacağınızdan emin olmalısınız.

Website tasarımı:
Siz bir işletme sahibisiniz ve size vakit nakittir dememiz biraz gereksiz… Eğer temel web tasarım yeteneklerine sahipseniz, sitenizi kendi kendinize yayınlamak sizi ağır bir masraftan kurtarır. Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız veya öğrenmeye vaktiniz yoksa, sizin için siteyi hazırlayacak ve çalıştıracak bir tasarımcıyı kiralamak daha çabuk ve nihayetinde daha masrafsız olabilir.

Profesyonel bir tasarımcı tarafından tasarlanan karmaşık bir site size binlere mal olabilir; siz muhtemelen daha azıyla iyi görünen fonksiyonel bir siteyle idare edebilirsiniz. Sadece son ürünün güzel göründüğünden emin olun. Var olmayan bir site, kesinlikle çalışmayan veya ucuz görünen bir siteden daha iyidir.


Hosting Billing System by WISECP
Top