X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kurumsal web hosting

AnasayfaYazılarKurumsal web hosting

Kurumsal web hosting

Kurumsal web site hosting sitesinde olması gereken önemli özelliklere bir göz atacağız.

Kurumsal web hosting planınız size rekabet avantajı kazanmanızı sağlayacak belirli özellikleri sunmalıdır. Bütün bunlardan sonra, rekabet edebilmek için, ticari web siteniz ziyaretçilere bilgi sağlamaktan daha fazlasını yapmalıdır. Eğer işiniz direk satış, pazarlama veya ziyaretçilere ücretsiz download sunmak gibi şeyleri kapsıyorsa, işte size ticari web site hosting paketinizde sahip olmayı isteyeceğiniz belirli özellikler:

E-posta listesi yönetim programları (liste sunucusu) – bir mail listesi programı, veri tabanında listelenenlere mesajlar dağıtan bir mail listesi için üye olma veri tabanını yönetir. Bu otomatikleşmiş mail listelerini yaratmayı ve yönetmeyi sağlayan bir özelliktir ve ticari web hosting planınızın bir parçası olarak, online aktiviteleriniz arasında değerli bir pazarlama ve kazanç üreten eleman olabilir.
Ziyaretçiler hakkında istatistiki veri – kurumsal web site hosting planınızın ziyaretçiler hakkında ihtiyacınız olan bilgiyi sağladığından emin olun. Bu basit bir sayaçtan çok daha ötesidir. Değişik formatta (tablolar, grafikler, listeler), sizin web site aktivitenizi anlamanıza yardımcı olacak raporlar istersiniz.
Otomatik cevaplayıcılar – bir email mesajına “form mektup” şeklinde cevap veren bir email aracıdır. Aynı zamanda mailbot, emailbot veya istendiğinde email olarak adlandırılan otomatik cevaplayıcılar isteyen ziyaretçilerin iletişim bilgilerini yakalayabilirler. Bu bilgi otomatik olarak sizin gelecek veri tabanınıza aktarılır. Bu özelliği ticari web hosting planınızda sahip olmanız size çok kolay bülten, müşterilere anket yapma, şirket duyuruları yapma veya eğitici materyal dağıtma gibi olanakları sağlar.
Anonim FTP – çoğu ticari web site hosting planı, sunucunuzdan dosya indirmenizi sağlayan dosya Transfer Protokolünü (File Transfer Protocol, FTP) sunarlar. Eğer ziyaretçilerinizin ücretsiz downloadlara şifre ve başka doğrulamaya ihtiyaç duymadan erişebilmelerini istiyorsanız, anonim FTP istiyorsunuz demektir. Bu ziyaretçileriniz için daha az işlem basamağı gerektirecektir ve sitenizin kullanıcı dostu özelliklerini artıracaktır.


Hosting Billing System by WISECP
Top