X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Reseller Hostingin Avantajları

AnasayfaYazılarReseller Hostingin Avantajları

Reseller bir web sunucusu üzerinden size ayrılan alanı yönetebilmenizi sağlayan bir hosting biçimidir. Size bir reseller yönetim paneli verilmekte bu panelden web siteleriniz için host oluşturabilmekte silebilmekte hostlarınızı yönetebilmektesiniz. Resellerlarda sunucu sahibinin verdiği limitlerin üzerine çıkamazsınız. Reseller hesabınız 20 domainlik ise en fazla 20 domain ekleyebilir yani 20 host açabilirsiniz.

Web hostingler için son derece önemli olan veri tabanı yönetimi, mail yönetimi, sub domain yönetimi bunun yanında dosya kontrolleri, tek tek ftp, panel şifreleri girerek yönetimi oldukça zor oluyor. Aynı zamanda birçok siteniz varsa, birden fazla hosting satın almak size çok fazla bir yük getirecektir. Sizde bu sebeplerden ötürü web hostingler almak yerine reseller hosting alabilirsiniz.

 

Reseller hostinglerin en büyük avantajı ekonomik olmasıdır. İki, üç web hosting fiyatına onlarca sitenizi barındırabileceğiniz hosting kolaylığına bayi hostingler sayesinde sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sitelerinizi tek bir kanaldan yönetebilmenin kolaylığı işlerinizi kolaylaştıracak. Aynı zamanda resellerinizinden isterseniz web hosting satarak kar bile elde edebilirsiniz. Bu nedenle de web hostinglerden önce tercih edeceğiniz reseller hostingler size inanılmaz fırsatları sunuyor olacak.

 

Sitelerinizin yönetimi kolay olsun, web hostingler için yüzlerce lira harcamayım hemen bir reseller hosting satın alarak hem ekonomik olarak sunulmuş fırsatları yakalayın hem de yönetilmesi daha derli toplu olan bir sisteme geçişte ilk adımı atın.

 

Reseller Almadan Önce Rodix Bilişim Paketlerini İncelemeyi Unutmayınız.

Rodix Bilişim


Hosting Billing System by WISECP
Top