X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

RODİX BİLİŞİM İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİNİ Tanıyalım ?

AnasayfaYazılarRODİX BİLİŞİM İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİNİ Ta...

Verdikleri Hizmetler, Neler Yapıyorlar İnceliyelim

Web Tasarım Hizmetleri

Müşterilerimizin kendilerine ait siteler kurarak daha fazla kişiye ulaşmalarını, müşteri kitlelerini artırmalarını sağlayıcı çalışmalar yapmaktayız. Amacımız Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

Yazılım Hizmetleri

Müşterilerimize Ssl, Cpanel, Lisans Hizmetleri,  Alan Adı Tescil Hizmetleri konusunda  Bireysel veya Kurumsal olarak yazılım konusunda destek vermekteyiz.

Hosting Hizmetleri

Alan adı kaydı, Site barındırma, Reseller, İrc Hosting, Radyo Hosting, Vds,  Sunucu kiralama vb. Hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Hakkımızda

RODİX BİLİŞİM İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır.

Bütün ürünlerimizde Intel,AMD,HP,Dell,Cisco'nun da aralarında bulunduğu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.

Hizmet Kalitesi

Ürün yada hizmetleri zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Satış sonrası 7/24 teknik destek verilmektedir. Amacımız Siz müşterilerimizle bizlerin de büyümesi bu konuda da her gün yeni adımlarla emin adımlar sizlerin desteği ile büyümekteyiz her geçen gün.

İletişim  Ve Adres Bilgilerimiz

Email: info@rodixbilisim.com

Adresimiz; ikitelli caddesi Ataturk mah. 324 sokak no:5-7 küçükcekmece/istanbul

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0850 885 3597


Hosting Billing System by WISECP
Top