X
X

Rodix Bilişim tanıtım

AnasayfaYazılarRodix Bilişim tanıtım

Rodix Bilişim 2019 yılından beri faaliyette olan firmamız  Erdem Şahin tarafından kurulmuştur. Rodix Bilişim sektöründe kurumsal ve bireysel on binlerce yerli ve yabancı müşteriye erişmeyi hedef haline getirmiş, bilişim sektöründe bir çok büyük projeye imzasını atmış ve deneyim kazanmıştır. Yola çıktığımızda bu güne kadar kadromuz ve hizmet standartlarımız sürekli yükselip değişmiş fakat ideallerimiz ve prensiplerimiz hep aynı kalmıştır.

 

 

 Neredeyiz ?

Firmamızın İstanbul Küçükçekmece’dedir.

Açık Adresimiz: İkitelli Caddesi Ataturk mah. 324 sokak no:5-7 İstanbul/Küçükçekmece

 

Neden Bizi Seçiyorlar ?

Çünkü bize güveniyorlar ve güvenlerini sarsmıyoruz. Hizmetlerimizin ve ürünlerimizin yönetim, üretim ve destek standartları var. bunlardan taviz vermediğimiz için bu güveni kazandık. Hosting hizmeti bir basit ticari faaliyet değildir. Müşterilerimiz aslında bizimle birlikte çalışmayı seçen partnerlerimiz oluyor. Ortalama bir müşterimiz ile 2-3 yıl birlikte çalışıyoruz. Bu uzunlukta bir ortaklığı elde edebilmek için müşterimizin web projesini her anlamda desteklememiz gerekiyor.

 

Çünkü çok iyi biliyoruz ki “müşterilerimizin başarısı kadar başarılı olabiliriz”.

Başarımızın Arkasında Ne Var ?

Çalışma saatlerimizden, sunucu yapımıza kadar, paketlerimizin limitlerinden, destek sistemimize kadar her şeyi müşterilerimizin belirlemesine izin verdik. Müşterilerimizin bizimle çalışan partnerlerimiz olduğunu aklımızdan çıkarmadık ve söylediklerine kulak verdik.

Amacımız En iyi olmak değil en kaliteli olmak firma olarak.

Peki Hangi alanlarda faaliyet gösteriyoruz: Web Hosting, İrc Hosting, Radyo Hosting, Web tasarım, Vds, Vps, Dedicated Gibi alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Eğer Daha Fazlasını Merak Ediyorsan Sitemizi Gezmeyi Unutma.

RodixBilisim.Com


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top