X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

RODİX BİLİSİMM

AnasayfaYazılarRODİX BİLİSİMM

Ülkemizde hosting sektörü son yıllarda oldukça gelişmiş olup, çok fazla hosting firması piyasa çıkmıştır. Fakat hosting işi, öyle basite alınacak bir iş değildir. Sizin şirketinizin internet ortamındaki dosyalarının barındığı güvenli yerdir. Fakat her hosting şirketi, güvenliği tam anlamıyla saylayamamaktadır. Eğer web sitenizin bulunduğu hosting, güvenliği yeterli düzeyde sağlayamazsa, şirketinizin ya da kuruluşunuzun bütün dosyaları herkesin eline geçebilir ve internet ortamındaki siteniz kapanabilir. Bundan dolayı hosting işini yıllardır kaliteli, güvenli ve uygun fiyata sağlayan Rodix Bilisim firması hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Rodix Bilisim 2019 yılının başlarında kurulmuş olup, günümüze kadar bir çok müşteriye hizmet sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Piyasa da hosting hizmeti veren köklü firmalardan bir tanesi de Rodix Bilisim’dir. Hizmet yelpazesini 2019 yılından buyana oldukça genişletmiş ve hizmet kalitesini de aynı oranda artırmıştır. Hizmetlerine değinecek olursak;

 

-Seo Hizmeti

 

-Radyo Hosting

 

-Web Hosting

 

-Irc hosting

- Web Tasarım

Hizmetleri sunmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Rodix Bilisim her geçen gün çalışma ortaklarını artırmakta ve yeni yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’nin en kaliteli Irc, Radyo, Seo ve Web hosting hizmetini vererek müşterilerinin sorunlarına da aynı hassasiyetle cevap vermektedir. Hizmetlerini kısaca özetlememiz gerekirse;

 

Seo Hizmeti bir çok web sitesini aynı hostinge bağlı ve farklı A-B-C class iplerde barındırabilen hosting türüdür. Paravan siteleriniz varsa ya da oluşturmayı düşünüyorsanız bu hosting hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Radyo Hosting adından da anlaşıldığı gibi web üzerinden yayın yapan radyonuzu barındırabileceğiniz, aynı zamanda radyonuzun web sitesinide içinde barındırmanıza olanak sağlayan bir hosting türüdür.

 

 

Web Hosting, klasik olarak sadece web sitenizin dosyalarını barındırır ve, sadece size ait bir hosting alanında oluşur. Aynı hosting bölünerek diğer müşterilere de verilmek.

 

 

Irc hosting ise, sohbet sistemlerini içerisinde çalıştırabilen, sohbet sitelerinizi barındırabileceğiniz, sohbet programlarını daha kolay bir şekilde ziyaretçilerinize sunacağınız bir hosting türüdür.

 

 

Rodix Bilisim firması, büyün hosting ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde, kaliteli, güler yüzlü ve güvenli ve köklü bir hosting firmasıdır. Sizde internet ortamındaki yaşantınıza, Rodix Bilisim ile devam ederek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.


Hosting Billing System by WISECP
Top