X
X

Shared hosting sağlayıcıdan dedicated hosting sağlayıcıya geçme zamanının geldiğini n...

AnasayfaYazılarShared hosting sağlayıcıdan dedicated hosting ...

 

Shared hosting sağlayıcıdan dedicated hosting sağlayıcıya geçme zamanının geldiğini nasıl anlarız?

İki ana işaret vardır:

 

Hız

 

Eğer sitenize shared sunucudan gelen trafik, sitenizi gezdiklerinde, müşterilerinizin (veya çalışanların) hızlarını yavaşlatıyorsa, daha problemsiz bir shared hosting bakmanın zamanı gelmiş demektir. Eğer birkaç shared hostingde bunu denediyseniz ve aynı sonucu aldıysanız, web kullanıcılarının genelde nasıl sabırsız olduklarını kendinize hatırlatmanın zamanıdır ve dedicated serverlara ya da dedicated hosting sağlayıcılara bakmanız gerekiyor demektir. Siz birkaç dolar kar etmek için shared hosting’den shared hostinge atlarken, müşterileriniz gemiden gemiye atlıyorlar. Müşterilerinizin isteklerine ve arzularına verimli ve anında cevap verme yeteneğiniz çok önemlidir.

 

Güvenilirlik

 

Kontrolünüz altına gelen sınırlama, güvenilirlik ve güvenlik alanlarından daha başka hiçbir yerde bu kadar belirgin değildir. Bu basitçe problemlerin çıkabileceğinden değil: problemler çıktığındandır. Bu “iş”’in doğasında var. Eğer dedicated hosting, dedicated serverlardaki gibi, kendi işletim sisteminize, yazılım ve veritabanı uygulamalarına vb. sınırsız erişiminiz yoksa pek fazla yapabileceğiniz bir şey yoktur.

 

 

Aynı değerler ile eğer işiniz herhangi bir shared hosting alanında sorunsuz problemsiz çalışıyor ise, sermayenizi sadece bütün kontrolü elinizde tutmak için dedicated hosting ‘e ayırmayın. Bazen bütün kontrolü elinizde tutmak çok da gerekli bir şey değil.

 

En iyi  Dedicated Hosting Paketlerimize Bir Göz Atın.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top