X
X

Ufak bir işletim sistemi, Linux, Kocaman bir dev, Windows,

AnasayfaYazılarUfak bir işletim sistemi, Linux, Kocaman bir d...

Ufak bir işletim sistemi, Linux:

Linux 1991 de Finlandiyalı bilgisayar mühendisliği okuyan Linus Torvalds’ın yapılandırması ile gelişim ve denkleşimine başlanmış olan bir işletim sistemi çekirdeği projesinin tamamıdır. Windows’a inat bedava sistem sloganı ile yazılmıştır.

 

Kocaman bir dev, Windows:

Microsoft’un ilk işletim sistemlerinden birisi olan Ms-Dos’tan farklı olarak Windows’ta, aynı anda birden fazla programla çalışmak mümkündür. Microsoft Windows, kullanıcılara 
grafik, birimler ve görselliği üst düzeyde tutarak programları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu devre dışında bırakan bir işletim sistemidir. İlk olarak 1981 yılında satışa sunulmuştur ve bedava değildir.

 

Bu yazıyı bitirmeden önce bir kaç husus hakkında daha bilgi vermek istiyorum. Özellikle bazı hosting firmalarında şu gibi şeyler görmeniz çok mümkündür. Biz de tam bu nedenlerden dolayı Rodix Bilişim hosting (yani bizi)  tercih etmelisiniz. İster Telefon İle İster Sitemizden Canlı destek ile isterseniz ticket acarak destek alabilirsiniz.  İrtibat  numaramız: 0850 885 3597, adres bilgilerimiz:  ikitelli caddesi Ataturk mah. 324 sokak no:5-7 küçükcekmece/İstanbul, Email Adresimiz: [email protected] Bize Ulaşıp referanslarımıza bakabilir hakkımızda aklınıza takılanları sorabılırsiniz. Biz size sınırsız hosting,  sınırsız bandwith gibi garantiler vermiyoruz en iyi hizmeti sunmak için en doğru bilgiyi sunuyoruz.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top