X
X

Vps Ve Paylaşımlı Hosting Performans Bakımından Karşılastırma ?

AnasayfaYazılarVps Ve Paylaşımlı Hosting Performans Bakımında...

Performans bakımından VPS’mi yoksa shared hosting sorusuna verilecek en iyi cevabı sizlere vermeye çalışacağım. VPS’ler size daha geniş limitlerde daha kaliteli ve sorunsuz olarak hizmet sağlar. Yani VPS’lerde paylaşımlı hostinglere göre daha rahat ve sorunsuz bir barındırma hizmeti sağlanır. Bunun yanında istediğiniz zaman VPS’e istediğiniz yazılımları ihtiyacınız dahlinde yükleyebilme şansı sizi daha da rahatlatacaktır. Paylaşımlı hostinglerde bu hareket serbestliğini bulmanız zor görünüyor. Çünkü bir scripitin çalışması için gereken yazılım serverda yüklü değilse, bunu yükletebilmek için satıcıyla iletişime geçmeli ve onu ikna etmekle uğraşmalısınız. Çoğu paylaşımlı hosting server yöneticisi bilmediği yazılımları servera yüklemekten kaçınır.

 

Eğer performans bakımından daha net ve kesintisiz bir alt yapıda shared hosting bulamaz veya bütçe ayıramazsanız, daha ucuz fiyatlara satılan aylık VPS kiralamak sizin için en mantıklısı olacaktır. Çünkü bir VPS her zaman en iyi performansı size sunabilir.

 

VPS veya paylaşımlı hosting alırken yıllarca bu işi yapmış firmaları tercih edin ve size ayrılan limitleri sorgulayın. Gerekiyorsa birkaç gün test yaparak, VPS veya paylaşımlı hostingi test edin. Daha sonra performanstan memnun kalırsanız, ödemeyi yaparsanız. Bunun yanında kullanacağınız scriptleri önceden kurarak ilerde bir sorun yaşamanın da önüne geçmiş olur mutlu alışverişin keyfini sürersiniz.

 

En iyi Vps Ve Shared Hosting Paketlerimizi İncelemenizi Öneririz.

Rodix Bilişim


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top