X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

WEBYAZILIM

AnasayfaYazılarWEBYAZILIM

Web yazılım tüm sunucular (serverlar) üzerinde işlem yapılan yazılımların tümünü kapsamaktadır.

 

Rodix Bilişim Microsoft teknolojileri ve Java teknolojilerini kullanarak kurumlara özel intranet, extranet çözümleri, entegrasyon çözümleri, şirketlere özel web yazılım çözümleri, B2B, B2C, C2C e-ticaret sistemi çözümleri, mobil çözümler (Iphone,Ipad, Andorid,Blackberry, Windows OS) proje yönetimi hizmetlerini sunar. Yazılım projelerimizin iş süreçleri şu şekilde işlemektedir. Öncelikle iş süreç analizi belirlenmektedir,sonrasında planlama yapılır bunun ardından kodlama-tasarım başlar,test edilir daha sonra da sürüme hazırlanır.

 

 

 

Çalıştığımız İşletim sistemleri ve Uygulama geliştirdiğimiz Programlama Dilleri

 

    Windows Uygulamaları

    Linux Uygulamaları

    Visual Studio 2010. Net (VB.NET, C#, ASP.NET, C, C++)

    Java

    XML

    MsSQL , MySQL, MsAccess

 

Rodix Bilişim Yazılım Projelerinin Özellikleri

 

    Proje bazlı Microsoft.Net ve Microsoft MsSQL veri tabanlı yazılım geliştirme

    Personel yönetim ve iş takip yazılımları

    Şirket içi portal uygulamaları

    Profesyonel internet portalı uygulamaları

    E-ticaret sitesi, Forum siteleri, İnsan Kaynakları, Emlak siteleri için hazır yazılımlar

 

Kurumsal Satın Alma Sistemleri

 

Rodix Bilişim yazılım projelerinde arayüz ortamında Visual Studio 2010, VB & C# .Net kodlama dili ve n-katmanlı yazılım mimarisi kullanmaktadır.

 

 

 

MASAÜSTÜ YAZILIMLARI

 

 

Bilgi çağında olduğumuz şu günlerde bugünün ve geleceğin gereklerini laikiyle yerine getirmeye çalışan firmalar bilgi işlem harcamalarında yazılım harcamalarını donanım harcamalarından daha önde tutmaya başlamışlardır. Bizim amacımız, müşterilerimizin büyük bir titizlikle hazırladığımız yazılım (software) ve programlar sayesinde donanımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlamaktır.

 

İş gücünü en aza indiren, firma içi verimi en üst seviyeye çıkaran, sıfır hatayla ve en güvenli şekilde veri depolayan ve sonuçlar veren, analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan özel yazılımlarımız başlangıçtan bitime kadar müşteri ile ortak bir çalışma sonucu yaratılır ki esas kullanıcı konumunda olan müşteri, ürünün her aşamasından tereddütsüz memnun kalsın.

 

Şimdiye kadar ; muhasebe programları , gprs programları , emlak yazılımları , uzak erişim yazılımları ve güvenlik programları yaptık.Referanslar için lütfen iletişime geçin.


Hosting Billing System by WISECP
Top