X
X

Kurumsal Web site bakımı:

AnasayfaYazılarKurumsal Web site bakımı:

Kurumsal Web site bakımı:

 

Bunun size ne kadara mal olacağı yine tamamen sizin sitenize bağlıdır. Sitenizi tasarlarken, yine de, kendi kendinize güncelleyebileceğiniz özelliklerin olduğundan emin olun. Sitenizi ziyaretçilerin tekrar gelmelerini sağlamak için güncel ve ilginç tutmak istersiniz, ama günlük masrafların artmasını da istemezsiniz.

 

Çoğu kurumsal web site hosting sağlayıcıları blog ve topluluk forumlarını destekleyeceklerdir. Bunları nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bir blog yayınlamak sizi müşterileriniz ile iletişime geçirebilir ve buna alıştığınızda, sizin çok da fazla zamanınızı almayacaktır. Bir profesyonel web tasarımcının çalışması size bir saate mal olacaktır, böylece siz ne kadar kendi başınıza bu işi yürütebilirseniz, o kadar iyi olur. Sitenizin tasarımını planlarken bunu açıklığa kavuşturun.

 

E- ticaret

Kurumsal web hostunuzu seçerken, e-ticaret desteklerini inceleyin. Var olan e-ticaret paketinde yeteri kadar destek var mı? Veya işin devamında daha fazla masraf çıkacak mı? Bu önemli bir bilgidir; e-ticaret hosting  paketlerimizi incelemek kesinlikle yardım edebilir. Bir e-ticaret hostunda neye bakacağınız bilgisi için e-ticaret hosting makalemizi okuyunuz.

 

Disk alanı ve bandwidth

 

İhtiyaç miktarınızdan emin değil misiniz? Birçok kurumsal web site hosting servisleri sınırsız bandwidth ve disk alanı sunarlar. Kapsamlı yazıları okuduğunuzdan emin olun ama genelde, bu seçenek size her ikisi için ihtiyacınız olandan fazlasını sağlayacaktır. Bu konuda Rodix Bilişim Destekten Destek Alabilirsiniz.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top