X
X

Neden Rodix Bilişim

AnasayfaYazılarNeden Rodix Bilişim

Neden Rodix Bilişim

Teknik Destek

 

Size ne tür yardım vaat ediliyor, teknik destek saatleri nelerdir, ve teknik destek ücretsiz midir? Şaşırabilirsiniz – web hosting şirketleri hiç teknik destek sağlamayandan, 7 gün 24 saat ücretsiz telefon, faks, email ve chat desteği sağlayana kadar değişiyor. Aynı zamanda, bazı hostlar belirli destekler için ücret talep edebilirler. Firmamızda bunlar tamamen ücretsizdir Rodiz Bilişim Farkıyla.

 

Alan adı kaydı

 

Web hostunuz alan adı kayıt servisi sağlıyor mu yoksa kendi alan adınızı kendiniz mi kayıt etmelisiniz? Alan adınız taşınabilir mi? Hosting sağlayıcınızı değiştirdiğinizde beraberinizde götürebilmelisiniz.

 

Ek hizmetler

 

Paketiniz ile birlikte sağlanan ek hizmetler nelerdir? Bunlar ücretsiz scriptleri, web trafik istatistik araçlarını, alışveriş sistemlerini, tasarım yardımı ve birçok farklı fonksiyon ve özelliği içerebilir. Bunların çoğu yararlı olabilir ve kontrol etmeye değerdirler. Aynı zamanda, kullanmayacağınız hizmetler için de ödeme yapmamaya dikkat edin. Bu konuda Rodiz Bilişim Destekten Bilgi Alabilirsiniz.

 

Hız ve süreklilik

 

Bütün bu sayılanlardan da önemlisi, sizi çıkmaza sokmayan, kapanmayan bir site istersiniz. Ziyaretçilerinizin sitenizi çalışmadığı ya da yavaş olduğu için terk etmeleri ve ilgilerini kaybetmeleri sizin için kâbus gibidir. İyi bir web host size bir açık kalma süresi garanti eder ve herhangi bir planlanmış kapanma olduğunda sizi bilgilendirir.

 

Email adresleri

 

Seçtiğiniz web host paketinizin size ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterli sayıda email adresi verdiğinden emin olun. Şunu da unutmayın, tek bir kişi bile olsanız çoklu mail adresine sahip olmanın bir zararı yoktur (Örneğin; satis[@]rodixbilisim.com, musterihizmetleri[@]rodixbilisim.com gibi) Bütün bunları bir tek siz okusanız bile daha büyük bir şirket gibi görünürsünüz ve bu size ekstra güvenilirlik sağlar.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top