X
X

Neden Linux Hosting?

AnasayfaYazılarNeden Linux Hosting?

Neden Linux Hosting?

 

Eğer çağı yakalamak istiyorsanız Linux hosting kullanmanızı öneririz. Çünkü Linux işletim sistemi açık kaynak yazılımlara ve kodlara izin veriyor. Sizde bir scripti geliştirerek kendi çizgilerinizi oturtturmak istiyorsanız, Linux hosting sizin için en iyi tercih olacaktır. Linux hostingler .html, .php ve birçok dosya uzantısında siteyi barındırmanız için idealdir. Bunun yanında mysql veri tabanları için yine en uygun yer Linux hostingdir. Linux hostinglerde özellikle joomla, vBulletin, wordpress ve birçok bilindik açık kaynak scripti çalıştırabilirsiniz.

 

Açık kaynak bir işletim sistemi olan Linux, birçok özel script içinde en iyi çalışma şartlarını sunar bu nedenle de Linux Hosting tam olarak kod yazıcılara özel bir hostingdir. Veri tabanı ve .php yazmayı öğrenmek istiyorsanız sizin için en mantıklı tercih olacağını unutmayın.

 

Linux hostinglerde genelde, hosting panel yazılımı olarak Cpanel kullanılmaktadır. Bunun yanında Plesk ve Direct Admin’de en çok tercih edilen Linux Hosting yönetim panelleridir. Tüm işlemlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz, Cpanel tam anlamıyla .php ve mysql veri tabanı türüyle uyuşan ve sorunsuz çalışan bir hosting yönetim panelidir.

 

Bunlara ek olarak günümüzün vaz geçilmezi olan SEO yani arama motorları optimizasyonu Linux hostinglerde yapılmaktadır. Sizde Google ve diğer arama motorlarında en iyi şekilde yer almak istiyorsanız Linux hostingleri tercih edin böylece işiniz kolay olacaktır. Ayrıca pek çok SEO uzmanı Linux hosting üzerinde verim aldığını söylemektedir.

Bu konuda Hala Karar Veremediyseniz Rodix Bilişime Destek Üzerinden Sorabilirsiniz Aklınıza takılanları…


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top