X
X

Mobil Yazılım Nedir?

AnasayfaYazılarMobil Yazılım Nedir?

Mobil Yazılım Nedir?

 

Mobil yazılımlar; iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemlerine sahip cep telefonlarının kullanıcılarına işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarına olanak veren uygulamalardır. Google, sahibi olduğu Android yazılımlarını güncelleştirmek için Android Studio veya Eclipse programlarını kullanmaktadır. Apple ise iOS işletim sistemlerinin mobil uygulamalarını güncelleştirmek için Code yazılımını kullanmaktadır.

 

Mobil Uygulama Yazılımı

 

Günümüz dünyasında Mobil kullanım sayısı ciddi anlamda artış göstermektedir. Bunun doğal  bir sonucu olarak istekler Masaüstü  yazılım alanından Mobil yazılım alana kaymaktadır. Aslında Arz-Talep dengesidir. Rodix Bilişim Yazılım olarak günümüz teknolojisini takip ettiğimiz için Mobil Uygulama Yazılım alanında kendimizi çok iyi noktalara taşıyabildik. İstediğiniz uygulamayı sizlere kaliteli görsel ara yüzü ve profesyonel kodlaması ile fiyatlarımızla da yüzlerinizi güldürecek uygulamalar yapmaya hazırız. Sizde iyi bir uygulama istiyorsanız bizimle irtibata geçip isteklerinizi bizimle paylaşın

 

Mobil Oyun Yazılımı

 

Günümüzde Mobil kullanım sayısı gün geçtikçe artmış ve artmaya da devam etmektedir. Bunun bir sonucu olarak oyun yazılımların çoğu artık Mobil'e uygun olması kaçınılmaz olmuştur. Kullanıcıların Mobil Oyun'u tercih etmesinin en büyük sebebi pratik olmasıdır. İşyerinde çalışıp ara verdiklerinde, hastanede sıra beklerken, otobüste yolculuk yaparken taşınabilir cihazlarını çıkarıp boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçiriyorlar. Rodix Bilişim Yazılım olarak istediğiniz her alanda gerek strateji,gerek yarışma,gerek kurgu,gerek çocuklar için eğlenceli oyunlar tasarlanabilmektedir.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top