X
X

PHP ve PHP web hosting

AnasayfaYazılarPHP ve PHP web hosting

PHP ve PHP web hosting

PHP ve PHP web hosting, yeni başlayan birisinin öğrenebileceği kadar basit, aynı zamanda profesyonel birisinin karmaşık isteklerini karşılayacak kadar geniştir. Daha gelişmiş işler arasında, birisi webcrawling, GIS Mapping ve database crawling yapabilir.

 

PHP 19’un üzerinde değişik tipte veritabanına (Microsoft Access, Oracle gibi) bağlanabilmek için kullanılabilir. PHP ile birlikte en çok kullanılan veritabanı MYSQL’dir. PHP MYSQL için desteği ile birlikte gelir ve bütün PHP hosting sağlayıcılar çok büyük bir ihtimalle MYSQL hosting de aktif durumdadırlar.

 

Eğer PHP hostinginiz varsa, PHP’yi, sitenizin ziyaretçileri ile olan ilişkinizi kişiselleştirmek için fantastik bir yol olan çerez oluşturmayı kullanabilirsiniz. Sitenizde çerez kullanmak, ziyaretçilerinizin sizin sitenizi her ziyaretinde aynı bilgileri tekrar tekrar girmelerinden kurtarır. PHP oturumlarıyla, bir ziyaret süresince saklanan veriye, diğer ziyaretlerde erişimi sağlayabilirsiniz. Bu sizin kullanıcılarınıza daha özelleşmiş, kişisel deneyim sunmanıza olanak sağlar.

Herhangi bir eski rastgele host yerine, PHP web hosting sağlayıcıyı kullanmak, kendi dosyalarınızı ayrıştırma veya derlemenizden veya ilave web yayınlama araçlarını kurma ve öğrenmek de dâhil olmak üzere, sizin başınızı büyük bir dertten kurtarır.

 

PHP kullanmak için, bir PHP yorumlayıcı (CGI veya server modülü), bir PHP aktif web server (örneğin bir PHP hosting sağlayıcı), ve bir web browser’a ihtiyacınız olacaktır (bunlardan birine kim sahip değil ki?). Sonra bu üretken aracı nasıl kullanacağınız hakkında web’in zenginliğini kullanabilirsiniz.

 

PHP Hosting Paketlerimize göz atın.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top