X
X

Radyo Hosting de Yayın Kalitesi Nedir?

AnasayfaYazılarRadyo Hosting de Yayın Kalitesi Nedir?

Radyo Hosting de Yayın Kalitesi Nedir?

Yayın kalitesi olarak da genel olarak herkes bilir 64 kbps de yayın kalitesi vermekteyiz.

Yeni Nesil Radyo Hosting ( Otomatik Dj sayesinde Hiçbir Bilgisayara İhtiyaç duymadan Yayın Yapmak)

 

Bu özellik yeni yaygınlaşmaya çalışan bir sistemdir. Bir Türk yazar tarafından geliştirilen ve WHM Cpanele entegre edilebilen yazılım sayesinde çok basit kullanım sunulmakta ve radyo yayınınız kolaylaştırılmaktadır.

 

Radyo Cpanel

Bu yazılımı yazanlar shoutcast trans özelliğini geliştirmiş ve panel sayesinde yönetilebilir hale getirmiş.

Sistem kısaca şöyle çalışmakta Host firmanızdan otomatik dj izni verildiği taktirde yine host firmanızdan size sağlanacak dosya alanınızın (ftp nize)

gerekli klasörüne mp3 dosyalarınızı yükledikten sonra otomatik dj inizn gerekli ayarlarınızı yapıyorsunuz ve otomatik dj inizi aktif hale getiriyorsunuz. Yaklaşık 2 dakika sonra (daha az da sürebilir) radyonuzun dinleme linkine tıkladığınızda yüksek kalitede yayın dinleme imkanı bulursunuz.

 

Otomatik Dj

Otomatik dj gereksinimi genelde internet üzerinden 24 saat yayın yapan radyolar için bulunmaz nimet niteliğindedir. Bizler biliyoruz ki sürekli yayın yapan radyolar yaydın online olması için bir bilgisayar açık bırakmaları gerekmekte. Bu sistem sayesinde artık hiçbir bilgisayar açık kalmadan siz olmadığınız zaman da radyonuzun yayın yapmasını sağlıyor. Bu hizmetleri www. Rodixbilisim .com adresinden alabilirsiniz.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top