X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Radyo Website Hosting: Bilmeniz gerekenler

AnasayfaYazılarRadyo Website Hosting: Bilmeniz gerekenler

Kaydetmek, müzik ve diğer kayıtlarımızı internet üzerinden paylaşmak daha da kolaylaştıkça Radyo web hosting daha da popüler hale geliyor. Bir Radyo web hosting sadece müzisyenlerin son çalışmalarını yükledikleri bir domainden ibaret değildir – veya sadece konser veya şarkıların kopyalarını paylaşmak isteyenler için bir ortam değildir.

 

Radyo web hosting bireylerce, iş ve organizasyonlarca çok çeşitli amaçlar için kullanılabilinir. Bir cami grubu, Cuma günü gelemeyenler için vaaz paylaştıkları bir Radyo web host’a dönüşebilir. Bir avukatlık grubunun paylaşmak istedikleri bir konuşmaları olabilir. Bir seminer veya workshop‘a ne dersiniz? En sevdiğiniz radyo programının podcast‘i? Ya da sitenizin arka planında biraz müziğe ne dersiniz? Yada İrc Sunucunuzda Siz ve Arkadaşlarınızla Dinleyebileceğiniz ? Arkadaşlarınızın yayın alıp sizlerin dinleyeceği? Ve tabii ki, müzisyenlere, konser tanıtımcılarına ve hayranlara, radyo yayınlama uzun vadede ellerine geçebilecek en iyi araçlardan birisidir.

 

Bir radyo web hosting ararken, aklınızda tutmanız gereken birkaç şey vardır.

 

Bir radyo yayın akışını arayın. Bir radyo web host sizin müzik ve diğer ses dosyalarınızın sayfaya erişildiği anda dinlenebilmesini sağlar. Bunun yanında, streaming radyo sitenizi ziyaret edenlerin dosya download etmeden müzik dinleyebilmelerini sağlar. Çoğu durumda, ayrı bir müzik oynatıcıya gerek yoktur. Streaming radyo ses dosyalarınızı daha kolay çalınır, dinlenir ve erişilir yapar.


Hosting Billing System by WISECP
Top