X
X

Sınırsız hosting servisleri gerçek mi?

AnasayfaYazılarSınırsız hosting servisleri gerçek mi?

Sınırsız imkân sunan bir hostu nasıl değerlendiririz

 

Sınırsız Hosting? Mümkün mü?

 

Biz sınırsız yaşamaya kesinlikle alışkın varlıklar değiliz. Hız limitleri, taşıma limitleri, bandwith, saklama alanı, transfer limiti, trafik kısıtlamaları hepsi hayatımızın bir parçası gibi.

 

Özelliklerden bahsediyorken, satın alacağınız host paketinin özellikler listesine kesin bir göz atın. Daha sonra size lazım olacak bir özellik pahasına sınırsız bir alan mı alıyorsunuz – ihtiyacınız olabilir ya da olmayabilir? Belirli eklentiler için ekstra ücret var mı? Unlimited, Sınırsız hosting, hosting işinin her zaman her alanına uygulanamaz.

 

Gerçekte “Sınırsız Hosting” ne demek olduğunu anlamak için hosting alacağınız şirketin kurallarını ve müşteri anlaşmasını kesin okuyun. Oralarda bir yerlerde sıkıştırılmış bir limit değeri var mı? Belirli bir disk alanından fazla kullanma durumunda bir ceza uygulaması? Ya da hesabınızın size haber bile vermeden kapatılması gibi. Hepimizin bildiği gibi, data center’lar aslında alan ve sunucu sayısında limitlere sahiptirler, bu yüzden bir yerlerde maksimum bir değer olmalıdır. Sadece eğer bir cezalandırma var ise nerede olduğuna bakın.

 

Gerçeklerle yüzleşin, çoğu web site aslında çok az trafik veya disk alanı kullanırlar, bu yüzden bu bütün “unlimited” sınırsız sözleri çok fazla anlam ifade etmeyebilir. Ama eğer siz çok fazla bir büyüme beklentisi içerisinde iseniz, kaygılarınıza en iyi cevap, sınırsız bir web host olabilir. Herhangi var olan bir sınır hakkında bilgi sahibi olduktan ve onlara bulaşmamak için gerekli olanları yaptıktan sonra, unlimited sınırsız hosting size sınırsız kazanç sağlayabilir.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top