X
X

Streaming radyo nedir?

AnasayfaYazılarStreaming radyo nedir?

Grubunuz eninde sonunda sitenize bir video koymak isteyebilir; webinar’ınız ile alakalı bir video isteyebilirsiniz. Bütün sunumlar video kullanımından olumlu faydalanırlar. İyi ki, çoğu radyo web hosting sağlayıcıları, aynı zamanda video hosting de yaparlar. Satın almadan önce kontrol etmekte, doğrulamakta fayda var.

 

Disk alanı: Çoğu radyo website hosting sağlayıcıları sınırsız veya büyük alanlar sağlarlar. Her zaman “unlimited” sınırsız kelimesi ile birlikte yanında gelen küçük yazıları da okuduğunuzdan emin olun. Her zaman bir tür limit vardır; onların ne olduğunu bilin ve beklemediğiniz ekstra ücretlere tabi tutulmayın.

 

Bandwith / transfer alan / trafik: Bandwith, bir radyo website hosting seçerken önemli bir kriterdir – bu sizin radyo dosyanızın kesintisiz ve sorunsuz oynatılmasını sağlayacak olan kriterdir. Dinlemek istediğiniz bir konuşmada karşılaştığınız durma ve kırılmalardan daha fazla rahatsız edici bir şey olamaz! Siteniz meşgul olsa bile, bu talep ile başa çıkabileceğinizden emin olun.

 

Kuralları bilin! Hiçbir webmaster, radyo dosyalarını bir siteden izinsiz alıp bir yerde yayınlayamaz. Yayın hakları, bu kurallar hayatlarını bu ürettikleri dosyalar üzerinden kazanan insanlar ve toplum için önemlidir.  Çoğu durumda, izin istemek kolaydır – bu yakalanıp, ceza almaktan iyidir. Çoğu radyo web host, doğruca, eğer yayın hakları ihlali gerçekleşmişse, sizin hosting hizmetinizi durdurur veya iptal eder. Radyo website hosting yaparken dikkatli olun ve siteniz çok uzun bir süre hayatta olacaktır.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top