X
X

Web Hosting Neden Bizden Almalısınız ?

AnasayfaYazılarWeb Hosting Neden Bizden Almalısınız ?

Webhosting ihtiyaca yönelik çözümler sunmayı hedefleyen firmamızın Bireysel ve Kurumsa Web Hosting hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz üst düzey donanıma ve cloud altyapıya sahip donanımsal arızalara karşı verileriniz %100 güvenli bir ortamda barındırılan sunucularımız üzerinde Linux ve Server 2012 işletim sistemi ile en üst seviyede performans sağlayacak şekilde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

 

 

 

cPanel Kontrol Paneli

Linux Hosting platformunda kararlı ve güçlü altyapısı ile cPanel kontrol paneli kullanılmaktadır. cPanel sayesinde kolay bir şekilde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri karışlayabilirsiniz.

 

 

Plesk Kontrol Paneli

Windows Hosting platformunda kararlı ve güçlü altyapısı ile Plesk kontrol paneli kullanılmaktadır. Plesk sayesinde kolay bir şekilde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri karışlayabilirsiniz.

 

 

Litespeed Teknolojisi

Litespeed Web Server teknolojisi ile web siteleriniz daha hızlı ve performanslı çalışır Litespeed Web Server rakiplerine göre 7 kat daha hızlı çalışır ve performans sağlar.

 

 

Cloud Linux

Linux Hosting platformumda Cloud Linux altyapısı kullanılmaktadır. Sitenize atanan kaynakları %100 kullanabilir bu sayede paylaşımlı hosting sunucularından %100 verim alabilirsiniz.

 

 

Uygulama Deposu

Softacolous ile Worddpress, Joomla, Drupal başta olmak üzere ortalama 312 adet popüler web uygulamalarını tek tıkla kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

 

 

Kolay Site

Trendy web site tasarım uygulaması ile web sitenizi çok kolay yapabilirsiniz. Kurumsal ve kişisel web sitelerinizi HTML5, Flash veya Mobil Web Site formatında bile tasarlayabilirsiniz.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top