X
X

Web Sitesi Nasıl yedekleme yapılır ?

AnasayfaYazılarWeb Sitesi Nasıl yedekleme yapılır ?

Web hosting incelemelerimize göz atın ve web hosting servisinin tavsiye ya da direk yedekleme desteği sağlayıp sağlamadığına bakın. Web hosting şirketinin bilgi tabanı ve aynı zamanda destek merkezini inceleyin (eğer bilgi tabanı aranabilir ise, backup, back-up, yedekleme kelimeleri için arama yapın). En iyi site kurucularının çoğu basit planında bile yedekleme özelliğini sunduğunu göreceksiniz.  Bunları kullanarak, bütün veri dosyalarınızın yedekleme kopyalarını oluşturabilir ve bunları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Web hosting Paketlerimizin Çoğunda yedekleme bulunmaktadır. Size   seçtiğiniz hostta var olan site kurucuları hakkında ilave fikir verir.

 

cPanel hosting size MySQL veritabanlarını yedeklemenize olanak sağlayan özelliklere de sunar. Dilerseniz, bir ftp istemcisini bütün dosyalarınızın kopyalarını sunucudan indirmek için kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda, web hosting şirketi değiştirmeye karar vermeniz durumda önemlidir.

 

Veriyi bilgisayarınızda veya daha iyisi harici bir diskte, DVD veya usb diske yedekleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek arıyorsanız, yedekleme servislerinden birisine kayıt olabilirsiniz.

 

Her zaman olduğu gibi, web hosting incelemeleri, bilgileri ile başlayın ve sizin web hosting servisiniz ne sunuyor görün. Şaşırabilirsiniz! Rodix Bilişim  en iyi website hostingi sağlamak için verinin güvenli olduğunu garantiye almak için ellerinden gelenin en iyisini yapar.


Hosting Billing System by WISECP
web tasarım whatsapp iletişim Top