X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Wordpress Hosting Dikkat etmeniz gereken kilit noktalar:

AnasayfaYazılarWordpress Hosting Dikkat etmeniz gereken kilit...

Özellikler. Bu alenidir. Temel blog hosting paketinizde hatırı sayılır sayıda bloglama aracının dâhil edildiğinden emin olun. Bütün bütçenizi doğrulttuğunuzu düşündüğünüzde başınıza ekstra ücretlerin çıkmasından daha kötü bir şey olamaz. Müşteri/arkadaş/aile/toplum ile iletişime geçebileceğiniz başka araçlar hakkında düşünmek isteyebilirsiniz. Belki de sitenize bir tartışma forumu ilave edebilmeyi istersiniz veya bir ortak forum kurmayı. Bu özelliklere de bakın.

Güvenlik. Blogunuzun çok sayıda insanı etkilemesini istersiniz, değil mi? Ya da en azından görmesini istediklerinizi. Ama emin olun ki, kimse sizin sunduğunuzdan daha fazlasını alamaz. Eğer birçok ziyaretçinin yorum yazdığı çok yoğun trafikli bir siteniz varsa güvenlik ile alakalı özellikle endişelenmeniz gerekir. Blog hosting sağlayıcınızın güvenlik standartlarını bildiğinizden emin olun – ve bilmediğiniz herhangi bir hosting jargonuyla kafanız karışmasın.

Destek. Örneğin WordPress’in kurması ve kullanması çok kolaydır. Eğer blog dünyasında yeniyseniz, blog web site hosting servisinizin sizi kurulum, güncelleme ve devamını sağlama yollarından geçirecek, desteği olduğundan emin olmak istersiniz.

İyi bir blog web site hosting servisi size güvenli, güvenilir ve tüm yaratıcılığınızla blog yayınlayabilmenize olanak verir. Sizin vizyonunuzu destekleyecek güce ve bu vizyonun problemsiz bir şekilde ekrana gelmesini sağlayacak servise sahip olduğundan emin olun. Blog hosting gerçekten bir blogcunun en iyi arkadaşıdır.

 

En iyi Wordpress Hosting Rodix Bilişim Farkıyla Deneyimleyin.

Rodix Bilişim


Hosting Billing System by WISECP
Top