X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

WordPress Hosting Hakkında Herşey

AnasayfaYazılarWordPress Hosting Hakkında Herşey

WordPress web host ile daha iyi bloglar inşa edin

 

WordPress Hosting – veya en azından WordPress‘in kendisi – ilk defa 2003 yılında, blog yazma bugün olduğu gibi bir haberleşme fenomeni olmadığı bir zamanda sahneye çıktı. WordPress temelde bir blog yayınlama uygulaması. Başka bir deyişle, siz blogu yazıyorsunuz ve WordPress onu yayınlamanıza ve istediğiniz gibi görünmesine yardımcı oluyor. Bu yayınlamayı mümkün olduğunca sorunsuz olmasını sağlamak için, WordPress web host üzerinde sitenizi barındırdığınızdan emin olmalısınız.

 

Yabancı hosting firmalarının çoğu, WordPress destekler ama tümü değil. Eğer bir süredir blog yazıyorsanız, WordPress’in kelimelerinize katacağı değerden şüpheniz yoktur. Eğer blog işinde yeni iseniz, şey… Siz anladınız :)

 

Yaratıcılığınızın coşmasına izin verin: Bu sadece kelimeler ile alakalı değil. WordPress hosting ile birlikte, blogunuzu özelleştirebilirsiniz. WordPress web host ’unuz üzerinde veya internette binlerce taslak ve tema bulunmaktadır.

 

İşe koyulun: Satış, tanıtım ve bir müşteri tabanı oluşturmak için blog yazma muhteşem bir araçtır. Eğer iyi planlarsanız, WordPress sizin şirket web hosting ihtiyaçlarınız ile birlikte sorunsuz çalışabilir.

 

Fonksiyonel olun: WordPress hosting size bir yığın eklentiye erişiminizi sağlar. Bu size web blog’unuza ihtiyacınıza göre, dilediğiniz gibi ekleme ve çıkarmalar yapabilmenize olanak verir. Widgetler mı istiyorsunuz? Anketleri mi tercih ediyorsunuz? Yorum yapmak mı istiyorsunuz? Doğrusunu söylemek gerekirse, on binlerce eklenti ile aklınıza gelen her şeyi blog’unuza ekleyebilirsiniz. WordPress aynı zamanda, onu kodlayarak istediklerini elde edebilenler için bir içerik yönetim aracı olarak işlem yapar. Doğru tasarım ve WordPress hosting ile muhteşem görünür ve sorunsuz çalışırlar.

 

Genel olarak blog hosting ile alakalı bilgi için blog hosting makalemize göz atın.


Hosting Billing System by WISECP
Top